Pristatymas, grąžinimas - www.York24.lt

Pristatymas, grąžinimas

VISŲ PREKIŲ PRISTATYMAS VISOJE LIETUVOJE TIK 3 € !!!

Standartinis pristatymas, tai pristatymas iki nurodyto namo ar laiptinės. Didelių gabaritų ar didelio svorio prekių (virš 10 kg.) užnešimo iki durų paslauga kainuoja papildomai. Dėl prekių pristatymo už Lietuvos ribų prašome susisiekti užpildant „klausk apie prekę“ formą ir dėl pristatymo sąlygų bei kainos Jums parašysime asmeniškai.

Jei pirkimo suma viršija 99 € - pristatymas NEMOKAMAS!

PRISTATYMO TERMINAS

Jei Jūsų užsakyta prekė yra sandėlyje – ją pristatysime Jums per 1-3 darbo dienas (priklausomai nuo prekės). Jei sandėlyje esančios prekės užsakymas pateikiamas iki 11 val., galite tikėtis ją gauti jau kitą darbo dieną.
Jei Jūsų užsakytos prekės sandėlyje nėra, mes su Jumis susisieksime ir informuosime, kad pristatymas gali užtrukti ilgiau ir nurodysime preliminarų pristatymo terminą. Maksimali pristatymo trukmė neturėtų viršyti 14 darbo dienų.

SVARBU:
  • Prekių pristatymo metu Jūs privalote patikrinti siuntos būklę (jei pastebite išorinės pakuotės pažeidimų, tam Jūs turite iki 10 min.). Pastebėjus siuntos pažeidimą (įlenkimą, įbrėžimą, dūžį ar pan.), dalyvaujant kurjeriui yra privaloma surašyti pastabas apie siuntos pažeidimus arba atsisakyti priimti siuntą. Jei siuntos priėmimo dokumentuose nebus pažymėta, kad pakuotė pažeista, o prekė sugadinta (įlenkta, įbrėžta, dužusi ar pan.) pretenzijos dėl prekės nepriimsime.
  • Jums priėmus prekę ir pasirašius važtaraštį be pastabų, laikoma, kad siunta priduota tvarkingai ir pretenzijos dėl pakuotės pažeidimų nepriimamos.
  • Kurjeris pristatys užsakymą iki nurodyto adreso namo laiptinės (tos vietos, kur gali privažiuoti krovininis mikroautobusas).
  • Dėl pristatymo į Kuršių Neriją ar kitas užsienio šalis kreiptis atskirai.
Jei turėsite klausimų dėl pristatymo visada galite užduoti mums klausimą:
  • parašydami laišką į info@york24.lt

GRĄŽINIMAS

Mes siekiame, kad būtumėte patenkinti pirkiniais ir mūsų darbu. Gavę siuntinį, atidžiai jį apžiūrėkite. Esant pažeistai pakuotei, prekės turi būti išpakuotos ir patikrintos. Nustačius, kad prekės pažeistos, tai turi būti nurodoma siuntos pažeidimų akte. Pažeistas prekes reikia iš karto grąžinti jas atvežusiam kurjeriui.

Jei, pristačius jūsų prekę, pastebėjote, kad ji sugadinta, ir norite ją grąžinti, prašome susisiekti su mumis el. paštu (info@yrok24.lt) nedelsiant ir pateikti prašymą (laisva forma), nurodant detalią užsakymo informaciją: užsakymo numeris, data, prekė, kaina, pristatymo data, nuotrauka (BŪTINA). Prašyme reikia nurodyti sąskaitą pinigų grąžinimui. Tuo atveju, jei pinigai grąžinami ne į pirkėjo, o į kito asmens sąskaitą, privaloma pateikti pirkėjo išduotą įgaliojimą  trečiąjam asmeniui priimti grąžinamus pinigus.

Grąžinant prekes, privalote laikytis šių sąlygų:

- grąžinama prekė turi būti originalioje tvarkingoje pakuotėje;

- prekė turi būti nenaudota ir Pirkėjo nesugadinta;

- prekė turi būti nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir kt.) Šis punktas netaikomas grąžinant nekokybišką prekę;

- grąžinama prekė turi būti tos pačios komplektacijos, kokios buvo Pirkėjo gauta;

- grąžinant prekę būtina pateikti jos įsigijimo dokumentą;

Jei pažeistas nors vienas iš aukščiau pateiktų punktų, York24.lt pasilieka teisę proporcingai sumažinti prekės įsigijimo kainą ir gražinąmą sumą.
Pirkėjas grąžinamas prekes turi pristatyti York24.lt nurodytu adresu. Prekė turi būti grąžinta užsakovo pasirinktu būdu ir užsakovo išlaidomis.

***Viskas gali būti žymiai paprasčiau nei gali pasirodyti iš pradžių. Užtruksite tik kelias minutes savo brangaus laiko, o visu kitu - pasirūpinsime mes!
Mes užsakysime siuntų tarnybą, Jums tik reikės atsispausdinti kelis lapus ir supakavus norimą gražinti prekę, laukti siuntų tarnybos darbuotojo. Tai jums kainuos tik 4 € (išskyrus tuos atvėjus jei prekės svoris didesnis nei 2 kg, tokiu atvėju siuntimo kaina derinama atskirai).


SVARBU: Autobusų siuntų tarnyba ar Lietuvos paštas iki galutinio adresato siuntų nepristato, todėl prekes grąžinti privaloma per kurjerių tarnybą arba pristatyti patiems.

Įstatymų numatyta tvarka Pardavėjas įsipareigoja grąžinti pinigus per 14 d.d. po to, kai autorizuotas servisas patvirtina, kad prekė yra tinkamos būklės, t.y. nenustatyti pažeidimai, sugadinimai, nepakeistos detalės, sutampa pirktos ir grąžintos prekės serijinis numeris ir pan. Grąžinama pinigų suma tik už prekę, mokestis už bankinį pavedimą bei prekės pristatymą – negrąžinama (CK 6.310 str. 1 d., kt. Str. 6.228(11) str. 3 d.).

York24.lt vienašališkai turi teisę iš klientui grąžinamos sumos išskaičiuoti suteiktą papildomos nuolaidos sumą, jei klientas pasinaudojo papildoma pasiūlymo nuolaida ir vėliau atšaukė (grąžino) bent vieną kokybišką prekę iš pasiūlymo, kuriam buvo pritaikyta nuolaida.

Tuo atveju, kai prekės grąžinimo priežastis yra netinkama kokybė, Yrok24.lt įsipareigoja savo lėšomis pakeisti netinkamos kokybės prekę tinkamos kokybės preke arba grąžinti už prekę sumokėtus pinigus. Netinkamos kokybės prekės keičiamos ar grąžinamos vadovaujantis „Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis", patvirtintomis 2001 m. birželio 29 d. ūkio ministro įsakymu Nr. 217.